·        Aldığım ürünü hangi durumlarda iade edebilirim?

Loya.com.tr üzerinden almış olduğunuz ürün(ler)' ünüzü kullanılmamış, orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmak koşuluyla, ürüne ait tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde göndererek 15 gün içerisinde ücretsiz olarak iade talebinde bulunabilirsiniz.

 

·        Nasıl iade edebilirim?

Faturanızın en altındaki iade formuna aşağıda belirtilen şekilde iade etmek istediğiniz ürünün bilgilerini eksiksiz* olarak yazınız;

Ürün Kodu

Ürün Adı

İade Nedeni

* Formu doldurulmamış iade talepleri dikkate alınmayarak tarafınıza tekrar gönderilecektir.

Almış olduğunuz ürünleri, anlaşmalı olduğumuz kargo firması PTT Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

İade adresimiz: " Loya Mağazacılık Tekstil Ticaret ve San A.Ş Cihangir mah. No: 303 E-5 Yanyol Üzeri Avcılar/İstanbul (loya.com.tr depo) " dur.

 

·        İade süreci nasıl işliyor?

İadeniz öncelikle müşteri temsilcilerimiz tarafından incelenecek, yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade onaylandığında yasal süre olan 10 iş günü içerisinde kargo hariç tutar tarafınıza iade edilir. Tutar tarafınıza iade edildikten sonra e-mail aracılığıyla bilgilendirme yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartıyla yapılması durumunda yapılan iadenin kredi kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

 

·        Nasıl değişim yapabilirim?

Operasyonel sebeplerden dolayı değişim işlemi yapılamamaktadır.

 

·        İade yapılmayan ürünler nelerdir?

Külotlar, korseler, fantezi ürünleri, silikon sütyen ve diğer silikon ürünler ile aksesuarlar hijyen dolayısı ile iade alınamamaktadır.

 

·        Aldığım ürünü mağazalarınızdan iade edebilir miyim?

Operasyonel sebeplerden dolayı loya.com.tr üzerinden satılan ürünler mağazalarımızdan iade edilememektedir.

 

·        İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

Loya.com.tr  üzerinden gerçekleştirdiğiniz iadelerin kargo masrafları bize aittir. Ancak ürün iadenizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması dışında başka bir kargo firmasından yaptığınızda karşı ödeme ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

 

·        Taksitli ödemelerimin iadesi nasıl yapılır?

Her türlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza kargo hariç tutar iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini takip edebilirsiniz.