x Fırsatları Gör

x

Basic Sütyen

Filtrele & Sırala
Tüm
Filrele & Sırala x
{{translate.categories}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Basic Sütyen

Sadeliği sevip rahatlığından ödün vermek isteyen kadınlarımız için yepyeni bir koleksiyon hazırladık. Sadece günlük kombinlerinizle değil, özel günlerinizde de basic rahatlığını ve şıklığını üzerinizde hissedebilirsiniz. Loya’nın basic koleksiyonundan esastan çıkarılabilir askılı, dantelli ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun sütyen modelini size en uygun ödeme seçeceğini seçerek online olarak satın alabilirsiniz!

Basic Sütyen Modelleri

Destekli, desteksiz, dolgulu, kalın askılı sütyen, dantelli sütyen, mikro sütyen modellerinin her zevke uygun renkleri bulunmaktadır. Loya’ nın kaliteli ve yumuşak yapılı basic sütyenleriyle ister günlük ister özel günlerinizde kendinizi her zaman rahat hissedeceksiniz.

Basic Sütyen ile Şık Gözükmek Mümkün

Basic sütyenler sadece günlük hayatta rahat olmak isteyen kadınların tercihi gibi bir yanılgıya kapılabilirsiniz. Oysa ki, doğru kombinasyonlar ve stil ipuçları ile herhangi bir basic sütyen ile şık bir görünüm elde edebilir.

Sütyenlerin en önemli özelliklerinden biri, doğru beden ve model seçimidir. Sütyen bedeni, göğüs kafesinize uygun olmalı ve kupa boyutu da doğru ölçülmelidir. Yanlış beden seçimi, sütyenin rahatsız edici hale gelmesine ve görünümünüzü bozmasına neden olabilir. Sütyen rengi ve deseni, şıklığınızı artırmak için önemli bir faktördür. Siyah veya beyaz renkli sütyenler, klasik ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Sütyenlerin kupa boyutu, giydiğiniz kıyafetlerin görünümü açısından önemlidir. Büyük kupa boyutuna sahip sütyenler, göğüsleri daha küçük gösterir ve dar giysilerin altında daha iyi durur. Küçük kupa boyutuna sahip sütyenler ise, daha büyük göğüslü kadınlar için daha uygun olur ve bol giysilerin altında daha rahat kullanılır. Dantel detaylı basic sütyenlerler kendinizi oldukça şık hissedebilirsiniz Askısız sütyenler, özellikle yaz aylarında giyilen askısız elbiselerle kombinlendiğinde, şık ve sofistike bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Doğru beden seçimi, uygun renk, desen tercihi, askılı ve kupa boyutuna göre tercih edilen basic sütyenlerle şık görünebilirsiniz.

Basic Sütyenlerde Uygun Ödeme Seçenekleri

Basic sütyen fiyatları kullanılan kumaşa, balenli veya balensiz oluşuna, destekli sütyen ya da desteksiz sütyen oluşuna ve üzerindeki detaylara göre farklılık göstermektedir. Loya’ nın basic sütyen kategorisi altında siyah basic sütyen gibi birçok renk ve desende basic sütyen bulmanız mümkün.

Loya’ nın sizlere sunduğu basic sütyen modellerini keşfedebilir, tarzınıza uygun basic sütyen modelini kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden size en uygun olanıyla sipariş verebilirsiniz.

Basic Sütyen Nedir?

Basic sütyen, genellikle günlük kullanım için tasarlanmış, göğüsleri desteklemek ve şekillendirmek için kullanılan bir iç çamaşırıdır. Genellikle pamuklu veya naylon kumaşlardan yapılır ve genellikle tek renkli veya sade tasarımlıdır. Basic sütyenler, farklı boyutlarda ve stillerde mevcuttur ve kadınların giysilerinin altında pürüzsüz bir görünüm elde etmelerine yardımcı olur.