x Fırsatları Gör

x

Kombinezon / Jüpon

Filtrele & Sırala
Tüm
Filrele & Sırala x
{{translate.categories}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Kombinezon / Jüpon

İç çamaşırı olarak da giyilebilen ve ter emme özelliği ile daha çok tercih edilen kombinezonlar, aynı zamanda üzerinizde toplanan etek ve elbiseleri önlemek için de tercih edilir. Loya’ nın 2023 yeni sezonunda kaliteli kumaşlarla üretilen kombinezonlarıyla gün boyu rahat hissedeceksiniz.

Kombinezon Modelleri

Vücut hatlarınızı pürüzsüzleştirmek ve kusursuz bir görünüm elde etmek istiyorsanız, iç giyim ürünleri koleksiyonumuzdaki jüponlar tam da ihtiyacınız olan şeyler. Loya, en kaliteli kumaşlar kullanarak konforlu ve şık jüpon modellerini sizler için tasarlıyor.

Farklı etek boyu uzunlukları ve stil seçenekleriyle, Loya jüpon koleksiyonu her ihtiyaca uygun bir seçenek sunuyor. Düşük bel pantolonlarınızla giyebileceğiniz kısa boy jüponlar, vücudunuzu saran elbise ve eteklerinizle giyebileceğiniz uzun boy jüponlar ve daha birçok seçenek mevcut.

Loya kombinezon modelleri, istenmeyen görünümleri ustalıkla gizleyerek, vücut hatlarınızı daha forma sokan bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Üstelik kaliteli kumaşları sayesinde astar niteliğiyle birlikte gecelik olarak da kullanabilirsiniz.

İç Gösteren Elbise ve Eteklerde Ne Giyilmeli?

Loya’ nın, iç gösteren elbise ve eteklerinizle kullanacağınız jüpon modellerini keşfedin. Astarlı iç giyim ürünleri, hem rahat hem de şık bir görünüm sağlayarak, elbiselerinizin ve eteklerinizin iç göstermesini engeller. Bu ürünler arasında kombinezon ve jüpon modelleri, en etkili seçeneklerden biri olarak öne çıkıyor.

Özellikle elbiselerinizin altında kullanabileceğiniz Loya jüpon modelleri, size ekstra rahatlık ve şıklık sağlayacak. Ayrıca Loya kombinezonları, bel ve göğüs bölgesindeki istenmeyen görünümleri de engelleyerek, daha pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

Kombinezon Nedir?

Kadınlar için üretilen kombinezonlar, tek parça olarak tasarlanmış ve vücudu saran bir yapıya sahip giysilerdir. Genellikle ince ve esnek kumaşlardan üretilen kombinezonlar, kadınların vücut hatlarını belirginleştirerek estetik bir görünüm sağlamaktadır.Kombinezonlar, astar görevi gördüğü için, iç gösteren elbiseler altına tercih edilebilirler. Loya’ nın kaliteli kumaştan üretilmiş kombinezon modellerini keşfederek, en uygun ödeme seçeneklerinden birini seçerek hemen sahip olabilirsiniz.

Jüpon nedir?

Jüpon, kadınların eteklerinin altına giydiği, genellikle bel kısmından başlayarak diz hizasına kadar uzanan, geniş kıvrımlı bir iç etek veya korsey şeklindeki bir giysidir. Genellikle kadınların giydiği elbiselerin altına giyilerek elbisenin şeklini korumak, daha düzgün durmasını sağlamak, rahatlık sağlamak için kullanılır. Loya jüpon modelleri kaliteli kumaşıyla uzun süre size eşlik edecektir.