x Fırsatları Gör

x
sadsad x
asdasd

Mayo / Mayokini

Filtrele & Sırala
Tüm
Filrele & Sırala x
{{translate.categories}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Mayo / Mayokini

Yoğun geçen yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atacağınız yaz tatilinizde, Loya kadın mayoları tatilinize rahatlık ve güven katıyor. Esnek ve kaliteli kumaşları ve 2022 kadın plaj modasına eşlik eden şıklığı ile sizlerin beğenisini toplayacak yüzücü, tesettür, büyük beden ve hamile mayo modellerini sitemizden incelemeyi unutmayın. İster şık isterseniz basic görünümleriyle rengarenk mayolara Loya güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Mayo Modelleri: Plaj Şıklığınızı Tamamlayın

Loya mayo tutkunlarının beğenisine sunulan en çeşitli ve kaliteli mayo modellerini bir araya getiriyor. Plajda öne çıkmak isteyenler için üçgen, yüksek bel veya tek omuzlu mayolar gibi çeşitli kesimler sunuyor. Hem spor hem de zarif tarzı yansıtmak isteyenler için ise mayokini, tankini veya şortlu mayo gibi seçeneklere göz atabilirsiniz

Tek omuz mayolar birçok kadının ilk tercihi olabiliyor. Çeşitli stillerde ve kesimlerde bulunan tek omuz mayoların bazıları daha sportif ve sade tasarımlara sahipken, diğerleri daha feminen ve zarif olabilir. Kemerli mayolarla plajda şık ve rahat gözükmek isteyen kadınlar, Loya’nın mayo koleksiyonuna göz atabilir.

Her kadının tarzını yansıtan ve büyük beden seçenekleri bulunan yazın canlı renkleri ve desenleriyle süslenmiş Loya’ nın göz alıcı mayolarına size en uygun ödeme seçeceği ile sahip olabilirsiniz.

Vücut Tipine Uygun Mayo Modelleri

Vücut tipinizi belirlemek, doğru mayo seçimi için ilk adımdır. Genellikle dört vücut tipi vardır: elma tipi, armut tipi, kum saati tipi ve dikdörtgen tipi. Elma tipinde vücut, üst kısımda daha genişken, armut tipinde vücut alt kısımda daha geniş olur. Kum saati tipinde bel kısmı vurguludur ve dikdörtgen tipinde ise bel belirgin değildir. Mayo seçerken, vurgulamak istediğiniz özellikleri belirlemek önemlidir. Örneğin, eğer ince bir beliniz varsa, kum saati tipi mayokini modelleri belinizi vurgulayarak formunuzu daha iyi ortaya koyacaktır. Eğer daha çok göğüs bölgenizi ön plana çıkarmak istiyorsanız, bardaklı veya push-up destekli mayoları tercih edebilirsiniz.

Mayo nedir?

Mayo, genellikle plajda veya yüzme havuzunda giyilen bir giysidir. Mayo, bir üst kısım (genellikle bikini veya tek parça mayo) ve bir alt kısımdan oluşur.

Mayokini nedir?

Mayokini, mayo ve bikini kelimelerinin birleşimidir. Genellikle kadınlar için tasarlanan bir plaj giysisidir. Mayokini, bikini tarzı bir üst kısmı ve mayo tarzı bir alt kısmı birleştirir. Mayokini, genellikle bikini üstü olarak adlandırılan üst kısmı, sırtı açık veya askılı bir tasarıma sahiptir. Alt kısım ise mayo şeklinde olabilir.