x Fırsatları Gör

x

Destekli Sütyen

Filtrele & Sırala
Tüm
Filrele & Sırala x
{{translate.categories}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Toplam 110 ürün görüntüleniyor.

Destekli Sütyen

Loya’nın destekli takım sütyenleriyle iç giyiminizde konforu ve estetiği bir arada deneyimleyeceksiniz. Baharın duru renklerinin hakim olduğu destekli sütyen takımları göğüslerinize, olduğundan daha dik bir duruş kazandıracak ve şık külotlarıyla teninize yumuşacık dokunuşlar yapacaklar. Her tarza uygun tasarımlarıyla destekli jartiyer ve destekli straplez sütyenlerle siz de iç giyimde tarzınızı yansıtın!

Destekli Sütyen Modelleri

Loya, iç giyim kategorisinde sunduğu push up sütyenlerle, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunar. Dantelli ve straplez modellerden, desteki baletlere kadar geniş bir ürün yelpazesiyle öne çıkan Loya, push-up dolgulu ve çıkarılabilir askılı modelleriyle de beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Özel günlerde ve günlük hayatta, kusursuz bir görünüm için destekli sütyenlerin önemi büyüktür. Loya, farklı bedenler ve geniş renk seçenekleri ile, her kadının stilini tamamlayacak bir model sunar. Destekli sütyenlerin yanı sıra Loya'nın birbirinden şık külotları, kombinlerinde tamamlayıcı bir parça olarak kullanılabilir ve her zaman zarif bir görünüm sağlar.

Destekli Sütyen ile Desteksiz Sütyen Arasındaki Farklar Nelerdir?

Destekli sütyenler aynı zamanda dolgulu sütyenlerdir. Destekli sütyenlerin cup kısmında göğsü destekeleyen dolgu bulunur. Göğüslere gün boyu rahatlık ve form bir görüntü kazandırır. Dolgulu sütyenler, daha çok küçük göğüslü kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Destekli Sütyen Kullanmanın Sağladığı Konfor

Kadınların vazgeçilmez iç giyim parçalarından biridir. Geniş bir ürün yelpazesi sunan destekli sütyen kategorisi, her kadının ihtiyaçlarına uygun bir seçenek sunar. Destekli dantelli sütyen, kaplı, hafif destekli gibi çeşitli formları ve geniş renk skalası sayesinde tarzını yansıtacak bir model bulabilirsin

Dolgulu sütyenler, gün boyu konforlu bir kullanım sunar. Yumuşak dokuları, göğüslerini nazikçe sararak rahat bir hissiyat sağlar. Esnek yapısı ile hareket özgürlüğü sunarken hafifliği sayesinde üzerinde yokmuşçasına hissettirir. Ayrıca emzirme sütyenlerinin de kaplı modellerini bulunmaktadır. Böylece emziren anneler için sütyen çeşitleri arasında destekli emzirme sütyenler de yer alamaktadır. Ayarlanabilir askıları sayesinde ise vücut formuna en uygun şekilde ayarlanabilir

Loya'nın destekli sütyen kategorisinde yer alan modeller, kadınların hayatında vazgeçilmez bir parça haline gelir. Konforlu, şık ve fonksiyonel olmalarıyla birlikte, Loya'nın destekli sütyenleri, kadınların kendine güvenini artırmaya yardımcı olur. Siz de Loya'nın özgün tasarımlarıyla dolgulu sütyen kategorisinde dantelli, kaplı sütyen gibi aradığınız tüm çözümleri bulabilir ve kombinlerinizde stilinizi zirveye taşıyabilirsiniz.