x Fırsatları Gör

x

Korse

Filtrele & Sırala
Tüm
Filrele & Sırala x
{{translate.categories}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Korse

Tüm vücut veya basen korseler ile daha şık bir görünüme sahip olmak mümkün! Loya’nın korse modelleriyle gün içinde kendinizi hem daha zayıf hem daha şık hissedeceksiniz. Özellikle özel günlerinizde basen veya toparlayıcı korse arıyorsanız, Loya’nın korse modellerini keşfedin!

Kadın Korse Modelleri

Korse modelleri, kadınların bedenlerini şekillendirmek ve desteklemek için tasarlanmıştır. Kadın korse modelleri farklı stil ve amaçlar için çeşitlilik göstermektedir.

Slip karın korse modelleri beli sıkılaştırmak ve şekillendirmek için tasarlanmıştır. Kadın bel korseleri genellikle düzgün bir görünüm elde etmek için giyilen dar elbiseler veya bluzlarla birlikte kullanılırlar.
Genellikle tam bir zayıflama etkisi yaratmak için tasarlanmış olan vücudu sıkıca saran bir tasarıma sahip tam vücut korseleri daha ince bir siluet yaratmak için genellikle dar giysilerle birlikte kullanılırlar. Bacak korse modelleri, bacakları şekillendirmek ve sıkılaştırmak için tasarlanmıştır. Şortlu korse modelleri, genellikle mini etekler veya şortlarla birlikte giyilir.

Stilinizi Tamamlayacak: Ten Rengi Korselerle Şık Bir Görünüm Yaratın

Ten rengi korseleri, birçok farklı kıyafetle kombinleyebilirsiniz. Örneğin, dar kesim bir pantolonla veya etekle kullanabilirsiniz. Korselerinizi, bluz veya gömleklerinizin üzerine giyerek de şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Ayrıca, korseleri elbise veya eteklerin altına giyerek de kullanabilirsiniz. Bu şekilde, daha ince bir bel görünümü elde edebilirsiniz. Ten rengi çıtçıtlı vücut korsesisi göğüslerinizi de saran zarif bir incelik sağlayarak, dar elbiselerin içinde daha şık görünmenizi sağlayacaktır.