x Fırsatları Gör

x

Tek Sabahlık

Filtrele & Sırala
Tüm
Filrele & Sırala x
{{translate.categories}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Tek Sabahlık

Her sabaha güzel ve mutlu uyanmanız Loya sabahlıklarıyla çok mümkün. Bedeninizi konforla saran saten kumaşlarla şıklığı üzerinizde taşıyacaksınız. Siyah, kırmızı, beyaz gibi sık tercih edilen renklerin hakim olduğu dantelli, kuşaklı ve saten sabahlık modellerimizi Loya sabahlık kategorimizden incelemeyi unutmayın!

Sabahlık nedir?

Sabahlık, genellikle ev içinde giyilen bir tür giysidir. Çoğunlukla sabahları kalktığınızda veya akşamları yatmadan önce rahatlık sağlamak amacıyla kullanılır. Sabahlıklar, geleneksel olarak ev giysileri olarak kabul edilir ve genellikle pijamaların üzerine giyilir.Sabahlıklar genellikle hafif kumaşlardan yapılır ve geniş, bol kesimlidir. Pamuklu veya keten gibi nefes alabilen malzemeler tercih edilir, böylece kullanıcıya rahatlık ve ferahlık sağlar.

Kadın Sabahlık Modelleri

Loya’nın kadın sabahlık modelleri, evde konforlu bir şekilde geçirilen zamanlarda şıklığı ve tarzı bir araya getiriyor. Şimdiye kadar gördüğünüz en şık ve rahat sabahlık modelleriyle, güne enerjik bir başlangıç yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Uzun tunik şeklinde tasarlanan modeller, şıklığı ve zarafeti bir arada sunarken, daha kısa ve salaş kesimli olanlar daha rahat bir görünüm sunar. Loya sabahlık modelleri çeşitli desenler, renkler ve detaylar ile her zevke uygun seçenekler sunuyor. Kırmızı sabahlıklar ile ister şık ve zarif isterseniz spor bir görünüme sahip olabilirsiniz. Pembe sabahlıklarla sadeliğin ve duruluğun simgesi olabilirsiniz! Birden çok renk ve stil seçenekleriyle Loya sabahlık modelleri sizleri bekliyor!