x Fırsatları Gör

x

Emzirme Sütyen

Filtrele & Sırala
Tüm
Filrele & Sırala x
{{translate.categories}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Emzirme Sütyeni

Doğum sonrası süreçler her kadın için çok hassastır. Emziren annelere bu hassas dönemlerinde gerek kumaş kalitesi gerek kullanım kolaylığını ön planda tutarak hazırladığımız emzirme sütyenleri hızlıca tak çıkar olarak çok kolay kullanılabilmektedir.

Emzirme Sütyen Modelleri

Loya emzirme sütyen modelleri her yeni annenin rahatlığını, konforunu, hassasiyetini gözeterek üretilmektedir. Dikkişsiz emzirme sütyenleri, dantelli emzirme sütyenleri, pamuklu emzirme sütyenleriyle Loya geniş bir emzirme sütyen yelpazesine sahiptir.

Çıkarıp takılabilen klipsleri ile pratik bir şekilde bebeğinizi emzirip, göğüs ucunu tekrar kapatarak çok pratik ve kolay bir kullanıma kavuşabilirsiniz. Rahat kullanımı ve pamuklu kaliteli kumaşlarıyla severek kullanacağınız Loya emzirme sütyenlerini şimdi keşfedin.

Yeni Anne Olan Kadınların Hayatını Kolaylaştıran Emzirme Sütyenleri

Emzirme sütyenleri, süt sağma ve emzirme sırasında ihtiyaç duyduğunuz rahatlığı sağlar. Bu sütyenler, süt üretiminin artmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır ve bebeklerinizin beslenmesi sırasında daha az rahatsızlık hissetmenizi sağlar. Sütyenlerin askıları, kolay erişim için çıkarılabilir ve tekrar takılabilir.

Emzirme sütyenleri, geleneksel sütyenlerden farklı olarak, dış giyimde daha düzgün bir görünüm sağlar. Emzirme sütyenlerin tasarımı, sütün akışını kolaylaştırarak daha fazla süt üretilmesine yardımcı olur. Bebeklerinizin beslenme süresi boyunca kullanabileceğiniz uzun ömürlü bir üründür. Bu, tekrar tekrar satın almanıza gerek kalmadan, uzun süre kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Emzirme Sütyenlerinin Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Emzirme sütyenlerinin temizliği bebeğinizi enfeksiyonlardan korumak için çok önemlidir.
Bunun için bazı önemli maddeler:

  • Emzirme sütyenini her gün değiştirmenizde fayda var
  • Sütyeninizi hafif deterjanlı suda elde yıkamanız daha iyi olacaktır.
  • Makinede yıkamak için düşük sıcaklık kullanmanızda fayda var
  • Kuru temizleme veya beyazlatıcı ürün kullanmayınız
  • Sütyeni doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın, havadar bir yerde kurumaya bırakın.

Tek elle kolayca açılabilen askıları sayesinde rahat bir emzirme deneyimi sunan Emzirme Sütyeni yeni annelerin kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır. Balensiz emzirme sütyenleriyle kolay bir emzirme sağlayabilirsiniz. Loya’nın dikişsiz emzirme sütyen modelleriyle gün boyu rahatlık hissedeceksiniz. Dantelli emzirme sütyen modelleriyle ise anneliğinize şıklık katacaksınız!