x Fırsatları Gör

x

Pijama Takımı

Filtrele & Sırala
Tüm
Filrele & Sırala x
{{translate.categories}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.

Kadın Pijama Takımı

Konfor ve rahatlığın ilk çağrışımı kesinlikle çok güzel bir pijama takımıdır! Uyku vakti dendiğinde aklınıza gelenleri ve isteklerinizi sıralasanız ilk önce rahatlığı ve şıklığı seçeceğinize eminiz. Aradığınız o rahatlığı ve güzelliği Loya’nın birbirinden güzel desenli pijama takımları size getiriyor

Kadın Pijama Takımı Modelleri

Pijama takımı modellerinde geniş ürün yelpazesi bulun Loya, her tarza uygun model ve rengi kadınlara sunuyor.

Yaz aylarının vazgeçilmezi crop pijama takımları, sıcaklardan bunalan evde rahat bir gün geçirmek isteyen kadınlar için şortlu pijama takımları, serin havalarda tercih edilen uzun kollu pijama takımları, yumuşacık pamuklu pijama takımları gibi birçok pijama takımı modelini yeni sezonda Loya sizler için sunuyor.

Desenli pijama takımlarında kedili pijama takımları popülerleliğini korurken, düğmeli pijama takımlarıda konforlu ve rahat ev giyim ürün tercihinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Saten Pijama Takımlarıyla Rahatlık ve Şıklık Bir Arada

Saten kadın pijama takımları, genellikle yumuşak ve esnek bir kumaş olan satenden yapılmaktadır. Bu kumaşın yumuşak dokusu, pijamaların giyildiğinde cildi tahriş etmeden rahat bir şekilde oturmasını sağlar. Ayrıca saten kumaşın parlaklığı da pijama takımlarına şık bir görünüm kazandırır. Loya’ nın saten şortlu pijama takımı, saten çiçek desenli pijama takımı ve siyah saten pijama takımı gibi her tarza uygun pijama takımlarını size en uygun ödeme seçeceği ile tercih edebilirsiniz.

Crop Pijama Takımı: Kısa Üstleriye Şerin ve Şık

Crop pijama takımları, genellikle bel hizasında biten ve kısa üstleriyle dikkat çeken bir pijama takımıdır. Crop pijama takımları, normal pijama takımlarına göre daha şık bir görünüme sahip olmaları nedeniyle, evde ve dışarıda kullanılabilen bir giyim seçeneği olarak da tercih edilmektedir. Mor, bordo, çok renkli crop pijama takımları, yumuşak ve esnek bir kumaşıyla kadınlar tarafından rahatlık ve şıklık için sıklıkla tercih edilir. Loya’ nın crop modelleriyle ister ev içinde ister ev dışında rahat ve şık hissedeceksiniz!