x Fırsatları Gör

x
sadsad x
asdasd

Destekli Takım

Filtrele & Sırala
Tüm
Filrele & Sırala x
{{translate.categories}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.

Destekli Sütyen Takım

Loya’nın destekli takım modelleriyle, iç giyiminizde konforu ve estetiği bir arada deneyimleyeceksiniz. Kışın duru renklerinin kullanıldığı destekli sütyen takımları göğüslerinize olduğundan daha dik bir duruş kazandıracak ve şık külotlarıyla teninize yumuşacık dokunuşlar yapacaklar. Her tarza uygun tasarımlarıyla destekli jartiyer, straplez sütyen takımlarıyla siz de iç giyimde tarzınızı yansıtın!

Destekli Sütyen Takım Modelleri

Destekli sütyenler gögüslerinin daha dolgun bir formda görünmesini isteyen kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İç giyiminde tarzını yansıtmak isteyen kadınlar sütyen külot takım uyumuna önem vermektedir. Loya’nın dolgulu sütyen takımları, destekli kırmızı sütyen takımı, destekli dantelli sütyen külot takımı gibi oldukça geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Kalpli destekli sütyen takımı, siyah büstiyer takımı, body sütyen takımı gibi her tarza uygun birbirinden şık ve kaliteli destekli sütyen takım modellerini Loya sizler için sunuyor.

Destekli Sütyen Takımını ile Bir Adım Önde Olun

Destekli sütyen takımı, göğüslerinizi kaldırarak omurganızın doğal hizasını korumanıza yardımcı olur ve böylece duruşunuzda düzelmeye neden olabilir. Destekli sporcu sütyen takımı, göğüslerinizi sıkıca tutarak zıplama veya sallanma gibi etkilerden korur. Bu da spor yaparken ya da aktif bir yaşam tarzı sürdürürken özellikle önemlidir. Dolgulu sütyen takımı, doğru şekilde seçildiğinde ve uygun boyutlarda olduğunda rahatlık sağlar. Bu nedenle, özellikle büyük göğüslü kadınlar için rahat bir seçenek olabilirler. Straplez destekli sütyen takım modelleri, özellikle straplez veya askısız elbiseler gibi belirli kıyafetlerle kullanıldığında, daha pürüzsüz bir görünüm sağlayarak kıyafetlerinizin daha iyi oturmasına yardımcı olabilirler.

Loya’ nın en uygun fiyatlı destekli sütyen külot takımlarından tarzınıza uygun modellerini keşfedebilirisiniz.