x Fırsatları Gör

x
sadsad x
asdasd

Hamile Külot

Filtrele & Sırala
Tüm
Filrele & Sırala x
{{translate.categories}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Hamile Külodu

Doğum öncesi ve sonrasında üzerinizde olmasından keyif duyacağınız bir rahatlık sağlayan Loya’nın hamile külotları bu sezonda büyük bir özenle hazırlandı.

Hamile Külodu Modelleri

Hamile külodu modelleri, farklı beden ve tarzlarda mevcuttur. Bazı modeller, sadece rahim bölgesini desteklemek için tasarlanmışken, bazı hamile külotları daha geniş bir bölgeyi kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Bazı anne adayları, daha sade ve geleneksel renkler olan siyah, beyaz, bej veya gri hamile külotlarını tercih edebilir. Bu renkler, hamile külodunun her türlü giysiyle uyum sağlamasına ve daha kolay kombin yapılmasına yardımcı olabilir.

Loya, anne adaylarıı için her tarza ve zevke uygun hamile külodu seçenekleri sunmaktadır. Anne adayları, kendi stil ve ihtiyaçlarına en uygun olanı seçebilir, en uygun ödeme seçeceği ile hemen sipariş oluştabilir.

Hamile Külodu Giymeye Ne Zaman Başlanmalıdır?

Genellikle hamile külodu, 12-16 hafta arasında giyilmeye başlanabilir. Bu dönemde, anne adayları rahimlerinin büyümesi nedeniyle uyku sırasında daha rahat hissetmek için hamile külodu giyebilirler. Hamile külodunun amacı, rahim bölgesine destek sağlayarak ağrıları ve baskıyı hafifletmektir.

Hamile Külodu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hamilelik döneminde rahatlık, çok önemlidir. Hamile külotları, yumuşak, esnek ve konforlu bir malzemeden yapılmış olmalıdır. Hamilelik boyunca, bel ve kasık bölgesinde ağrılar olabilir. Bu nedenle, hamile külodu belinize sıkıca oturmalı ve rahatsızlık yaratmamalıdır.

Lohusa kilodu alırken, hamile olduğunuz için normalde kullandığınız bedenin bir ya da iki beden büyük olanını seçmebilirsiniz. Genellikle desensiz, sade hamile külotları tercih edilir. Kırmızı hamile külodu, siyah hamile külodu, beyaz hamile külotu gibi farklı renk seçenekleri sunan NBB hamile külot modellerini loya.com.tr ‘de keşfedin!
Hamilelik döneminde, karın bölgesi büyüdüğü için, külotunuzun da karın bölgesini desteklemesi gerekir. Bu nedenle, karın bölgesine uygun şekilde tasarlanmış bir hamile külotu seçmek en iyi tercih olacaktır. Lohusa külodu alırken, terlemeyi önleyerek cildi rahat tutacak kumaşlı olanları tercih edebilirsiniz.
Hamile külodu, sık sık yıkanabilen bir malzemeden yapılmış olmalıdır.