x Fırsatları Gör

x

İlk Sütyenim

Filtrele & Sırala
Tüm
Filrele & Sırala x
{{translate.categories}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

İLK SÜTYENİM

İlk sütyenim, genç kızların ergenlik döneminde, göğüslerinin ilk belirgin değişimlerini yaşamaya başladıkları zamanlarda giydikleri, genellikle alıştırma veya başlangıç sütyeni olarak adlandırılan iç giyim ürünüdür. Loya’nın, kız çocuklarının göğüslerinin gelişme sürecine uygun olarak tasarladığı alıştırma sütyenleri ergonomik özelliklere sahiptir.

13-15 Yaş Arası Kız Çocuklarının Destekleyici ve Rahat Alıştırma Sütyenleri

Kız çocuklarının ergenlik dönemi, hayatlarında önemli bir aşamadır ve bedensel değişiklikler yaşadıkları bir süreçtir. Bu dönemde, ilk sütyenin seçimi ve doğru sütyenin destekleyici ve rahat olması büyük bir önem taşır. Loya’ nın ilk sütyenim koleksiyonu, yumuşak ve nefes alabilir kumaşlardan üretilmiştir, böylece gün boyu konforlu bir deneyim sunar. Aynı zamanda, hassas ciltleri koruyan ve rahatsızlık vermeden kullanılmalarını sağlayan özel tasarım detaylarına sahiptir. Esnek ve ayarlanabilir askıları, vücutlarına uyum sağlamak için ideal bir şekilde ayarlanabilir.

My First Bra - Alıştırma Sütyeni Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Sütyenin doğru bedende olması, vücutla uyumlu ve rahat kumaşlardan yapılmış olması önemlidir. Esnek ve ayarlanabilir askıları, büyümeye uygun bir tasarım ve destekleyici yapısı da göz önünde bulundurulmalıdır. Loya’nın alıştırma sütyenileri ayarlanabilir askıları ve pamuksu yapısıyla kız çocuğunuzun gün boyu kendini rahat ve konforlu hissetmesini sağlayacaktır.

Ergonomik ve Şık Alıştırma Sütyenleri

Gelişim sürecindeki genç kızlar için tasarlanan alıştırma sütyenleri , ergonomik yapıları ve şık tasarımlarıyla moda ve konforun buluştuğu önemli bir iç giyim seçeneğidir. Loya’ nın gri, beyaz, siyah ve desenli seçeneklerle zengin bir renk yelpazesine sahip olan ilk sütyenim modelleri, genç kızların hem sağlıklarını desteklerken hem de kendilerini özel hissetmelerini sağlar.

Gri alıştırma sütyenleri, modern ve zarif bir duruş sunarken aynı zamanda rahat bir kullanım deneyimi sağlar. Beyaz alıştırma sütyenler, klasik ve sade görünümü ile özellikle beyaz tişörtlerin altında mükemmel bir uyum sergiler. Siyah alıştırma sütyenleri ise şıklık ve zarafetin temsilcisidir ve farklı giysilerle kombinlenebilir. Desenli alıştırma sütyenleri ise genç kızlara renkli ve eğlenceli bir seçenek sunarak, iç giyimde modayı yakalamalarına olanak sağlar.

Siz de kız çocuklarınız için en iyi tercihi Loya’ nın ilk sütyenim ürünlerinden yapabilirsiniz.