x Fırsatları Gör

x
sadsad x
asdasd

Yüksel Bel

Filtrele & Sırala
Tüm
Filrele & Sırala x
{{translate.categories}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Yüksek Bel Külot

Belinize istediğiniz formu kazandıracak aynı zamanda kendinizi gün boyu rahat hissedeceğiniz Loya’nın yüksek bel külotları, yenilenen renkleriyle sizlerin keşfini bekliyor.

Yüksek Bel Külot Modelleri

Yüksek bel külot modelleri birçok farklı şekil, renk ve desende bulunmaktadır. Bazıları pürüzsüz bir yüzeye sahiptir, bazıları ise dantel veya farklı süslemelerle süslenmiştir.

Loya’nın yüksek bel külot modelleri arasında, ince bir şıklık isteyen kadınlar için şerit şeklinde dantel detaylarıyla oluşturulmuş, mor, yeşil, ekru, vizon renklerinde dantelli yüksek bel külotların yanı sıra, sadecelik seven kadınlar için daha modern çizgilerin yer aldığı Sierra yüksek bel külotlar yer almaktadır.

Yüksek bel külotlar, kadınların bel bölgesindeki toplamalarına yardımcı olabilirler ve bu nedenle bazı kadınlar tarafından kilo verme veya vücut şekillendirme amaçlarıyla tercih edilirler.

Toparlayıcı Külotlar ile Yüksek Bel Külotlar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Toparlayıcı külotlar genellikle daha yüksek bel kesimine sahiptir, ancak yüksek bel külotlardan daha fazla sıkılaştırma etkisine sahiptirler. Yüksek bel külotlar ise daha hafif bir kumaştan yapılmıştır ve vücudu daha az sıkı bir şekilde sararlar. Bu nedenle, daha rahat bir giyim seçeneği olabilirler. Yüksek bel külotlar da bel çizgisinin üzerinde yer alır ve alt karın bölgesini tamamen örter.