Hakkımızda

 

Kaliteyi ulaşılabilir hale getirerek tüm Türkiye' nin sevdiği ve tercih ettiği bir isim olmayı başaran Loya; 4 markasıyla iç giyim sektöründe ilham verici ve trend belirleyici konumda! Üretim kapasitesi ve yaygın satış kanallarıyla, daima günün modasını tüm hedef kitlesine ulaştırmayı hedefliyor.

 

Sektöründe dünya trendlerinin yakın takipçisi olan Loya, bugün yurt içinde ve yurt dışında 2000 noktada hedef kitlesi ile buluşuyor.

 

Türkiye'de iç çamaşırı kumaşlarının üretim ve satışında ilklerden olan ve dünyada, sektörünün önde gelen markası olma vizyonu ile çalışan Loya' nın satış politikası "en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterisiyle buluşturmak" tır. Bu büyük hedefler için kaliteli ürün politikası, modern ve inovatif mağazacılık sistemi, iletişim stratejisi ve yaygın dağıtım kanallarını sürekli geliştiriyor. Bayan iç giyim, dar dokuma aksesuar, cup, seamless, çorap ve korse ürünlerini barındıran geniş yelpazesiyle daima çağdaş ihtiyaçlara cevap verecek şık, sağlıklı ve konforlu tasarımlarla imza atıyor.