x Fırsatları Gör

x
Ödeme Seçenekleri

Ödeme Yöntemleri

Ödeme Seçenekleri nelerdir?

loya.com.tr üzerinden yapılan alışverişin ödemesi kredi kartı, banka hesaplarımıza Havale / EFT gönderimi ve Kapıda Ödeme Nakit olarak gerçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kartın üzerindeki isim, kart numarası, son kullanma tarihi ve kartın arka kısmında yer alan CVC kodu eksiksiz girilmelidir.

Kredi Kartına taksit yapılıyor mu?

loya.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde tüm kredi kartlarında geçerli 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Havale / EFT yöntemiyle nasıl ödeme yapabilirim?

Havale/EFT ödemeleri için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Ödeme adımında havale seçeneğini işaretledikten sonra aşağıda yer alan IBAN numarasını not alınız. (Banka IBAN bilgilerini Ödeme Yöntemleri sayfasında ve sipariş oluşturulduktan sonra gönderilen epostada bulabilirsiniz.)
  2. Ardından sağ alt kısımda bulunan “Ödemeyi Tamamla” butonuna tıklayınız.
  3. Siparişi Tamamladıktan sonra size verilen TS ile başlayan sipariş numaranızı not alınız. Sipariş numaranıza ayrıca “Siparişlerim” sayfasından veya size gönderilen epostadan ulaşabilirsiniz.
  4. Ödemenizi yaparken alıcı ismini “LOYA MAĞAZACILIK TEKSTİL TİC. VE SAN. A.Ş” olarak belirtiniz ve açıklama kısmına mutlaka TS ile başlayan sipariş numaranızı yazınız.
  5. Ödemeyi yaptıktan sonra dekontunuzu loya@loya.com.tr‘ye mail atınız. Havale siparişleri için 3 iş günü içerisinde ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan siparişler otomatik olarak iptal edilecektir.

Havale - Eft için aşağıdaki banka hesap numaralarını kullanabilirsiniz. Ödemeniz şirket banka hesabına geçtikten sonra siparişiniz hazırlanacaktır

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı Garanti Bankası
Şube İstanbul Ticari
Şube Kodu 1675
Hesap Tipi TRY
Adres Cihangir Mah. No: 303 E-5 Yanyol Üzeri Avcılar/İstanbul
E-posta loya@loya.com.tr
KEP loya@hs06.kep.tr
Hesap Adı Loya Mağazacılık Tekstil Ticaret ve San. A.Ş.
Hesap No 6294562
IBAN TR90 0006 2001 6750 0006 2945 62