x Fırsatları Gör

x
Garanti ve İade Koşulları

İade, Değişim ve İptal İşlemleri

Hangi ürünlerin iade & değişimi yapılabilir?

İade ve değişim işlemlerinde firmamız tüketiciyi koruma kanununa uygun hareket eder. Ürün kullanılmamış, orijinal ambalajı zarar görmemiş ve eksiksiz olmak koşuluyla orijinal faturası ile birlikte 30 gün içinde ücretsiz olarak iade edilebilir. Loya.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerinizde, fiziksel mağazalarımızdan değişim veya iade yapılamaz.

* Hijyen koşulları gereği alt iç giyim (takım / tek alt), kozmetik, silikon ürünler, aksesuar ve korselerde, bikini altı ve mayolarda, paketi açılmış tüm çoraplarda ürün iadesi yapılmamaktadır.

Ürün değişimi nasıl yapılır?

Ürün değişimi 30 gün içerisinde, yalnızca online mağazamızdan ürün faturası ile birlikte yapılır. Değişim işlemleri kargo ile yapılmaktadır.

Aynı ürünün renk veya beden değişikliklerinde fiyat farkı çıkmamaktadır. Talep edilen renk veya beden değişikliğinde Fatura üzerinde bulunan değişim alanına not almanız yeterli olacaktır.

İade nasıl yapılır?

İade için ön bir talebe ihtiyaç yoktur. Yalnızca ürünün orjinal faturasının yanınızda olması gerekmektedir. Daha sonra sırası ile aşağıdaki adımlar uygulanır;

LOYA'da Kolay İade İmkanı Şimdi Seninle!

Hijyen koşulları gereği kişisel sağlığınızı düşündüğümüz için kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, takım halinde satılan iç giyim ürünleri, koruma bandı çıkartılmış mayo, bikini takımları, bikini altı, tek alt iç giyim, slikon ürünler, korselerde ve çoraplarda değişim ve iade kabul edilmemektedir.

Alışverişe Başla

LOYA'da İade Süreci

 • 1

  İade etmek istediğin ürünlerin iade koşularına uygun olup olmadığını kontrol et

 • 2

  Siparişlerim sayfasına git ve ilgili siparişin iade et butonuna tıkla

 • 3

  iade etmek istediğin ürünü seç açıklama alanını doldur ve ardından iade nedenini seç

 • 4

  Ürünü/ürünlerini faturasıyla birlikte paketle

 • 5

  E-posta ile gönderdiğimiz iade kodun ile birlikte Yurtiçi Kargo şubesine teslim et

 • 6

  Loya Ürün Ekibi, iade ettiğin ürünleri kontrol ederek seni bilgilendirecektir

Üye olmadan verdiğiniz siparişleriniz için;

Sipariş Takibi sayfasından e-posta adresinizi ve sipariş kodunuzu girerek siparişiniz için kolay iade talebi oluşturabilir ve siparişinizin durumunu görebilirsiniz.