x Fırsatları Gör

x

Kız Çocuk Tek Sabahlık

Filtrele & Sırala
Tüm
Filrele & Sırala x
{{translate.categories}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

KIZ ÇOCUK TEK SABAHLIK

Loya’nın çocuklar için tasarlanan sabahlıkları, rahatlık, şıklık ve eğlenceyi bir araya getiren önemli bir giyim ürünüdür. Özellikle kız çocuk sabahlıkları, yumuşak kumaşları ve sevimli desenleriyle çocukların kalbini fetheder. Sizde çocuğunuzun zevkine uygun sabahlık modelini Loya ile keşfedin!

Rüya Gibi Yumuşaklık: Kız Çocuk Yumuşacık Sabahlıklar

Kız çocukların konforlu bir şekilde uykuya dalması ve güne enerjik başlaması için yumuşacık sabahlıklar vazgeçilmez bir seçenektir. Pamuklu veya mikrofiber gibi dokularla üretilen bu sabahlıklar, cildin hassas yapısına dosttur ve onların tenini tahriş etmez.

Sıcacık Polar Sabahlıklar: Kış Gecelerinin Kurtarıcısı

Soğuk kış gecelerinde, kız çocukların en iyi dostu polar sabahlıklar olur. Polar kumaşın yüksek ısı yalıtımı, çocukları soğuktan korur ve onları sıcacık tutar. Şık ve zarif kesimleriyle birlikte polar sabahlıklar, rahat bir uyku ve evde geçirilen keyifli anlar için ideal seçenektir. Özellikle panda kampüşonlu polar sabahlıklar, çocukların sevgisini kazanır.

Hayal Dünyasında Lila ve Pembeye Yolculuk: Renkli Kız Çocuk Sabahlıkları

Renklerin büyülü dünyasında bir yolculuğa çıkmak isteyen kız çocuklar, lila ve pembe renkli sabahlıklarla tarifsiz bir keyif yaşarlar. Lila, zarafetin ve gizemin sembolüdür, pembe ise sevgi ve neşenin ifadesidir. Bu renklerin eşsiz uyumu, kız çocuk sabahlıklarına şıklık ve zarafet katar. Desenlerdeki çiçekler, kelebekler, yıldızlar gibi figürler, kız çocuklarına masalsı bir hava katar ve onları hayal dünyalarında bir yolculuğa çıkarır. Loya’ nın lila ve pembe renkli sabahlıklar, kız çocuklarının en sevdiği sabahlık modelleridir.